top of page

Hoe de Hoge Raad voor de Justitie "cursussen" organiseert voor magistraten, waarbij corrup

  • 8 aug 2016
  • 1 minuten om te lezen

Dat de Hoge Raad voor de Justitie allesbehalve een onafhankelijk orgaan is, blijkt niet alleen uit de schijnaudit die zij uitvoerde, maar ook uit onderstaande :

Hoge raad van Justitie

De Professoren De Mol en Lucas alsook Dr Guy Joseph zullen, net als in 2006, 5 halve dagen van medisch-juridische dialoog met de magistratuur inlassen. Hieruit moet een betere begrip voor de medische expertises door de magistraten volgen.

Lees :

Hoe vertaal je dit naar gewone mensentaal ?

Naar de mening van de verzekeringsmaatschappijen zijn de veel te lage schadevergoedingen in België nog steeds veel te hoog. Daar moet iets aan gedaan worden. De rechters begrijpen nog altijd niet dat de financiële belangen van de verzekeringsmaatschappijen boven alles gaan. Ze hebben een 'beter begrip' nodig. We moeten de rechters aan het verstand brengen dat ze minder en minder schadevergoeding moeten toekennen en dat ze steeds meer letsels, vooral whiplash en TBI, moeten afwijzen.

We schakelen hiervoor de HRJ in. Als de HRJ het zegt, zal het wel waar zijn.

De HRJ nodigt dan de magistraten uit voor een "cursus" over "medisch-juridische aspecten". De rechters worden er geleerd dat zij "geen arts zijn" en zich dus niet in de plaats mogen stellen van een verzekeringsarts = gerechtsdeskundige, die de rechtbank zal dicteren wat mag aanvaard worden en wat niet. Tegelijk worden aan de rechters dezelfde drogredenen aangeleerd als aan de verzekeringsartsen. Hoe meer ze horen hoeveel profiteurs er wel niet zijn, hoe meer ze het op de duur zelf gaan beginnen geloven.

Luister hier mee hoe de rechtbank braafjes dezelfde argumenten aanhaalt als de gerechtsdeskundige = verzekeringsarts Philippe Tack :

 
 
 

Opmerkingen


Featured Posts
Recent Posts
bottom of page